ПИТАННЯ ОСВІТИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ БУЛИ РОЗГЛЯНУТІ НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму, соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства, дитинства і сім`ї. У роботі комісії також взяли участь заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна ШАЦЬКА та заступник голови районної ради Олексій КОТКО

 

Депутати обговорювали питання, що відносяться до компетенції цієї комісії та внесенні до розгляду 42 сесії районної ради. Про хід виконання районної програми зайнятості населення Тростянецького району на 2018 – 2020 роки доповідала Лариса Басова - начальник управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації.
Про районні цільові соціальні програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2018 та 2019 роки з інформацією виступив Андрій Мазний – провідний спеціаліст з питань доступу до публічної інформації та наповнення веб – сайту апарату Тростянецької райдержадміністрації.
Про затвердження комплексної програми «Освіта Тростянецького району у 2019-2021 роках», про подальшу долю Дернівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа 1 ступеня – дошкільний навчальний заклад» Тростянецької районної ради і про надання згоди на продовження дії договору безоплатного користування (позички) доповідав Петро Кузуб - в.о. начальника відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації.
Результатом засідання та спільного обговорення стали рекомендації комісії винести ці питання на розгляд сесії районної ради.