ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

В рамках підготовки до чергової сесії, сьогодні, 14 травня відбулися засідання постійних комісій районної ради
 
На засіданні комісії з питань бюджету, за участю голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега Сипка та голови Тростянецької районної ради Андрія Коржа, депутати працювали над 15 питаннями порядку денного.
Основними питаннями, винесеними на розгляд комісії з питань бюджету були затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 21.12.2018 р. « Про районний бюджет на 2019 рік. З цих двох питань з інформацією виступила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марина Субот.
На засіданні комісії обговорювались районні цільові програми та внесення змін до них, погодження надання фінансової допомоги особі, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
Також було розглянуто ряд питань стосовно управління майном комунальної власності.
Члени постійної комісії районної ради з питань бюджету погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного 42 сесії районної ради.
 
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, костюм