ТРОСТЯНЕЧЧИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУГОГО ТУРУ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Сьогодні, 11 квітня, голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко провів семінар - нараду для голів місцевих рад. У нараді взяли участь голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, заступник Тростянецького міського голови Юрій Заяц та голови сільських рад Тростянецького району.

 

На нараді обговорили підготовку до проведення другого туру виборів Президента України 21 квітня у Тростянецькому районі. В обговоренні питань, які стосуються підготовки до виборів взяли участь начальник Тростянецького відділення поліції Охтирського відділу Головного управління Національної поліції в Сумській області Олександр Гресь, оперуповноважений Охтирського міського відділу управління Служби безпеки України в Сумській області Дмитро Коханий та начальник Тростянецького сектору управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області Сергій Загребельний.

На початку наради Олег Дмитрович подякував присутнім за злагоджену роботу під час першого туру виборів Президента України.
– Завдяки професіоналізму кожного з вас, перший тур виборів Президента пройшов у Тростянці без ексцесів та значних порушень. Але розслаблятися поки рано. Якщо організуємо роботу так само добре, то завершимо виборчу кампанію достойно, – відзначив Олег Сипко.
Доповідачі запевнили, що наразі виборчі дільниці забезпечені приміщеннями, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, зв’язком тощо. Проблем з матеріально-технічним забезпеченням немає. Узгоджені всі питання з правоохоронними органами, Державною службою з надзвичайних ситуацій. 21 квітня у посиленому режимі будуть працювати всі причетні установи району, щоб забезпечити належні умови для голосування. 
Йде перевірка сигналізації і стану приміщень, сейфів, металевих шаф на предмет зберігання бюлетенів. Ще раз перевіряється забезпечення джерелами енергопостачання виборчих дільниць, справність вогнегасників на випадок можливих надзвичайних ситуацій.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької райдержадміністрації Аліса Артюх довела до відома присутніх, що до 15 квітня мають бути остаточно сформовані дільничні виборчі комісії, уточнені списки виборців. До 15 квітня повністю повинні бути облаштовані для голосування приміщення, підготовлена та перевірена на відповідність закону про вибори інформація про кандидатів. 
За підсумком робочої наради - Тростянецький район практично готовий для проведення другого туру виборів Президента.