Про позапланову ревізію в КЗ «Тростянецька ЦРЛ»

Охтирською об’єднаною державною фінансовою за зверненням депутата Тростянецької районної ради Яценка І.Б. проведено позапланову ревізію окремих питань фінансово – господарської діяльності комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» за період з 01.01.2007 по 31.12.2013.

Рішенням 14 сесії п’ятого скликання Тростянецької районної ради від 05.10.2007 року затверджено районну комплексну програму «Медичні кадри 2007-2015 років», метою якої є цільова підготовка медичних кадрів для закладів охорони здоров’я з числа мешканців району в вищих навчальних закладах України за рахунок коштів Тростянецького районного бюджету при умові відпрацювання в одному в медичних закладів району після закінчення вищих навчальних закладів не менше п’яти років.

В ході ревізії встановлено недоотримання доходів районним бюджетом внаслідок неповернення одним громадянином  коштів в сумі 26,32 тис.грн, який навчався за рахунок коштів Тростянецького районного бюджету по районній комплексній програмі «Медичні кадри 2007-2015 років» та після закінчення учбового закладу не відпрацював 5-ть років після його закінчення.

Головним лікарем КЗ «Тростянецька ЦРЛ» в лютому 2014 року було укладено угоду на повернення громадянином  коштів в сумі 25,16 тис.грн., що на 1,16 тис.грн менше внаслідок заниження при розрахунку індексу інфляції.

В лютому 2014 року в дохід районного бюджету громадянином  повернуто кошти в сумі 2,1 тис.грн.

Особою, яка склала неправильний розрахунок повернення коштів, в квітні 2014 року відшкодовано 1,16 тис.гривень.

КЗ «Тростянецька ЦРЛ» направлено лист-вимогу на усунення порушень та застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Заступник начальника                                                      

Охтирської ОДФІ                                                                                О.Білоусова