Законність витрачання бюджетних коштів

Охтирською об’єднаною державною фінансовою інспекцією згідно плану роботи на 3 квартал 2013 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в відділі освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації за період з 01.06.2012 по 30.09.2013 року.

Кількість працюючих  станом на 01 вересня 2013 року  становить  645 штатних одиниць.

На утримання відділу освіти  з червня по грудень 2012 року включно витрачено коштів Тростянецького районного бюджету 17,3 млн.гривень, з січня 2013 по  вересень 2013 – 21,04 млн. гривень.  

До відділу освіти протягом ревізійного періоду  надходила  батьківська плата за харчування дітей в розмірі 50 відсотків від вартості харчування, а 50 відсотків за харчування дітей сплачувалось за кошти Тростянецького районного бюджету. При перевірці витрачання коштів на продукти харчування  встановлено  внесення недостовірних даних – кількості учнів,  які харчувалися, до меню-вимог та відомостей на харчування учнів  по 10 загальноосвітнім школам та навчально-виховним комплексам,  внаслідок чого  в 868 випадках зайво списано  продуктів харчування   на  3,9 тис.гривень  та   на харчування  в пришкільних таборах  в червні 2012 та в червні  2013 року  в 235 випадках зайво списано  продуктів харчування   на  4,6 тис. грн.

 

В ході ревізії встановлено зайві виплати :

- заробітної плати - доплат за перевірку письмових робіт по факультативах,  надбавок за вислугу років,  відпускних, за невідпрацьований час та внаслідок невірного визначення базового місяця при нарахуванні індексації на загальну понад 25 тисяч гривень.  

- завищення  трьома підрядниками обсягів виконаних робіт  на загальну суму 12,5 тис.гривень,  які були виявлені при проведенні контрольних обмірів виконаних робіт - по капітальному ремонту внутрішнього санвузла в Станівській ЗОШ   1,48 тис. гривень,  по капітальному ремонту вузла обліку газу в Буймерській ЗОШ на  7,61тис.гривень,  по капітальному ремонту внутрішніх систем опалення в СШ №1 та СШ№3 на суму 3,46тис.гривень.

           За матеріалами ревізії Тростянецьким  РВ УМВС України   в Сумській області  розпочато два досудових розслідування  кримінальних  проваджень. 

 

 Начальник Охтирської ОДФІ                                                     Людмила Кутова