Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня»

Працівниками Охтирської об’єднаної державної фінансової інспекції нещодавно проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в комунальному закладі «Тростянецька центральна районна лікарня» за період з01.07.2012 по 30.11.2013.

 В ході ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни  на загальну суму понад 876 тисяч гривень.

 Внаслідок  невірного визначення базового місяця для нарахування індексації 353 працівникам лікарні зайво нараховано і виплачено заробітної плати на суму майже 500 тисяч гривень.  Також встановлено і  зайві виплати працівникам  надбавок за шкідливі умови праці та за  вислугу років, лікарняних та матеріальної допомоги на  23 тисячі гривень. На зайву виплату заробітної плати зайво нараховано і перераховано єдиний внесок  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  184 тисячі гривень.

В  лікарні в деяких випадках виплата  заробітної плати медичним працівникам, які надавали платні послуги, проведена за рахунок коштів загального фонду на суму 99 тисяч гривень, в той час як нормативними документами передбачено виплату зарплати  проводити за рахунок коштів загального фонду. 

 Встановлено  також і недоотримання лікарнею доходів, внаслідок несвоєчасного перегляду тарифів на платні послуги  та неповернення одним працівником коштів в сумі 27 тисяч гривень, який навчався  за рахунок коштів Тростянецького районного бюджету  та після закінчення учбового закладу не відпрацював 5-ть років після його закінчення.

  За результатами  проведеної ревізії за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку складено 6 протоколів за статтею 164-2 КУпАП.

З метою повного усунення порушень лікарні направлено лист-вимогу.

 

 Начальник Охтирської ОДФІ                                             Людмила Кутова