ОГОЛОШЕННЯ

«Детальний план території земельної ділянки для розміщення багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів в адміністративних межах Тростянецької об’єднаної територіальної громади Сумської області».

 

1) Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території земельної ділянки для розміщення багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів в адміністративних межах Тростянецької об’єднаної територіальної громади Сумської області».

Стислий виклад змісту:

В звіті СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє середовище розробленого проекту (вплив на атмосферне повітря, воду, грунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області (42600, Сумська обл., м.Тростянець, вул.Благовіщенська,3, тел. (05458) 5-10-80, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення її в засобах масової інформації) - 21.02.2019р. – в газеті №8 “Круглий двір”, розміщення на сайті Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області – 21.02.2019р., на сайті Тростянецької міської ради – 21.02.2019р.;

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційних веб-сайтах Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області (trs.sm.gov.ua) – 14.03.2019р. та Тростянецької міської ради (http://trostyanets-miskrada.gov.ua) – 11.03.2019р. Публікація повідомлення в друкованих засобах масової інформації – 14.03.2019р – в газеті “Круглий двір” та  14.03.2019р - “Новини Тростянеччини”.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Надання письмових зауважень та пропозицій до Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області за адресою: м.Тростянець, вул.Благовіщенська,3, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання - 12.04.2019р. в приміщенні Тростянецької міської  ради (початок о 14.00) за адресою: Сумська область, м.Тростянець, вул.Миру,6, тел.:(05458) 5-13-80.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

- Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області: 42600, Сумська обл., м.Тростянець, вул.Благовіщенська,3, тел. 5-10-80, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Контактна особа – завідувач сектору містобудування та архітектури К.І. Максимець тел.: 5-10-80;

- Тростянецька міська рада: 42600, Сумська обл., м. Тростянець, вул. Миру, 6, Контактна особа – в.о. начальника відділу містобудування та архітектури А.М. Бер тел. 5-13-80;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області (42600, Сумська обл., м.Тростянець, вул.Благовіщенська,3, тел. (05458) 5-10-80, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня виходу оголошення.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (https://menr.gov.ua/) та Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської облдержадміністрації (http://www.pek.sm.gov.ua).

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 14.03.2019р. на офіційному веб-сайті Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області (trs.sm.gov.ua) та 11.03.2019р. на офіційному веб-сайті Тростянецької міської ради (http://trostyanets-miskrada.gov.ua).

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для проведення транскордонних консультацій немає.

Детальний план території земельної ділянки для розміщення багатофункціонального спортивно-оздоровчого комплексу за межами населених пунктів в адміністративних межах Тростянецької об’єднаної територіальної громади Сумської області

Схема охорони навколишнього природного середовища