ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ!

На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Тростянецькому районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017 (зі змінами), Тростянецькою районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

 

Право на отримання компенсації надається на конкурсних засадах суб’єктам малого підприємництва, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території району.

Загальний обсяг компенсації за рахунок районного бюджету та обласного бюджету складає 80% номінального розміру максимальної відсоткової ставки, та не більше 250 тис. гривень на одного суб’єкта малого підприємництва за всіма його кредитами.

Для участі у конкурсному відборі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 15 березня 2019 року подати до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40020, м.Суми, вул. Кооперативна, 3, тел.: (0542)659-117) документи,  передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах (додаються).

До того ж повідомляємо, що про засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах буде повідомлено додатково.

Для отримання додаткової інформації просимо Вас звертатися до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради(тел.:(0542) 659-117) та до управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області (тел.:5-10-64).

ДОДАТОК ДО СТАТТІ