ВІДБУЛАСЯ НАРАДИ З СУБ’ЄКТАМИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

1 квітня 2015 року у Тростянецькій районній державній адміністрації відбулася нарада з суб’єктами підприємницької діяльності Тростянецького району. Провів зібрання очільник Тростянецького району Дмитро Назаренко та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Лілія Гонтар.

Серед запрошених були: заступник голови районної ради Олександр Липченко,  міський голова Юрій Бова, а також завідувач сектору розвитку підприємництва та споживчого ринку відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,  члени Ради підприємців та координаційної ради, голова Спілки підприємців Тростянеччини, директор КП "Тростянецький ринок", голова Тростянецької районної координаційної ради галузевих профспілок, голова Тростянецької районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу, заступник начальника інспекції - начальник Тростянецького відділення Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області,   підприємці малого та середнього бізнесу району, представники засобів масової інформації.

На порядок денний виносилися такі питання:

  1. Про стабілізацію цінової ситуації в районі.
  2. Про пільгове обслуговування.

З питання стабілізації цінової ситуації в районі доповіла Лілія Гонтар. Вона  ознайомила присутніх з листом Сумської обласної державної адміністрації від 19.03.2015 №01-19/1449 «Про стабілізацію цінової ситуації» в якому зазначено про значне зростання цін на основні продовольчі товари в районах області, про забезпечення законних прав споживачів на придбання соціально важливих товарів за справедливими цінами та недопущення зростання соціальної напруги в Тростянецькому районі.

Питання пільгового обслуговування досить дискусійно обговорювалося всіма присутніми. Розглядалося питання пом’якшення цінового тиску на соціально вразливі верстви населення у районі. Неодноразово під час наради наголошувалося на необхідності існування спеціалізованих магазинів, секції, відділів по обслуговуванню ветеранів війни, праці та інших осіб похилого віку за соціально доступними цінами.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та складено протокол.