ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 16-17 квітня 2015 року у м. Київ за підтримки Кабінету Міністрів України при спільній роботі з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, Американською торговою палатою в Україні, Федерацією роботодавців в Україні, іншими державними та бізнес-організаціями Торгово-промислова палата України проводитиме Перший національний форум з підтримки експорту (далі - Форум).

Метою форуму є обговорення широкого кола питань, пов’язаних з підтримкою та просуванням товарів і послуг вітчизняних підприємств – експортерів на іноземні ринки, насамперед у країни ЄС, подолання технічних бар’єрів, проведення модернізації та технічного переоснащення підприємств до стандартів ЄС, видача сертифікатів відповідності, ліцензування продукції, обговорення та визначення засад формування експортно-кредитного агентства, обговорення проблем малого та середнього бізнесу при здійсненні експортно-імпортних операцій та залучення інвестицій в економіку України.

У рамках Форуму заплановано проведення презентації економічного та інвестиційного потенціалу регіонів України «Нова Україна і світ».

Місце проведення: м. Київ, вул. В.Житомирська, 33, конгресно-виставковий центр Торгово-промислової палати України Chamber Plaza.

Більш детальна інформація щодо проведення зазначеного заходу розміщена на веб-сайтах: exportua-forum.com, satu.com.ua.

За додатковою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Тростянецької  районної державної адміністрації або за телефоном 5-14-40