МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

Польсько – Українська Господарча Палата пропонує вітчизняним товаровиробникам та інвесторам долучитися до участі у Міжнародному конкурсі інвестиційних проектів для реалізації у Республіці Польша.

Мета даного заходу – надати сприяння українському бізнесу при виході на європейський ринок. Організаторами виступають Міжнародний правовий центр EUCON, Польсько-Українська господарча палата та Міжнародний аудиторський союз.

Конкурс стартував 2 березня 2015 року та проходить у 2 етапи: перший – на території України, другий – на території Республіки Польша. Перший етап передбачає відбір 30 квітня 2015 року 25 інвестиційних проектів – фіналістів, які отримають можливість бути презентованими у рамках щорічного Міжнародного форуму «День Українського бізнесу» 14-15 травня 2015 року у Варшаві.

Для участі у конкурсі достатньо подати заявку, відповідно до вимог та у терміни, визначені Положенням про Порядок проведення міжнародного конкурсу інвестиційних проектів (детально на сайті www.eucon.ua). Проект надсилати на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .