До відома суб’єктів підприємницької діяльності, керівників комунальних та державних установ і організацій району

На виконання Указу Президента України від 3 липня 2000 року №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року №1358 (далі - Програма).

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (дала - GIZ). Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

В рамках Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з GIZ 28-29 жовтня 2014 року в м. Києві планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині.

З цією метою 16-17 жовтня 2014 року в приміщенні Сумської обласної ради (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 3 поверх, каб. 38) відбудуться Дні проекту GIZ в Сумській області «Програма Федерального міністерства економіки і технологій по підготовці управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany» (програма додається).

У 1 день для суб’єктів господарювання буде проведено семінар на тему: «Як вести бізнес з Європою: що потрібно знати, щоб успішно розвивати співпрацю з європейськими партнерами».

У 2 день для претендентів на стажування відбудеться презентація «Програми Fit for Partnership with Germany» та надання рекомендацій кандидатам з підготовки до співбесіди.

Бажаючих прийняти участь в семінарі та конкурсному відборі на стажування у Німеччині просимо повідомити управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації про прийняте рішення в паперовому (за адресою: вул. Горького, буд. 3, каб. №3, тел. 5-12-87) та електронному виглядах (на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).