ВІТАННЯ ГОЛОВИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Шановні підприємці!

Щиро вітаю з Днем підприємця - святом, яке істотно доповнює обличчя новочасної України, зміст і характер завдань та перспектив її розвитку. Прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки, без підприємництва важко уявити існування нашого міста і нашої держави, адже розвиток саме цієї сфери дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні питання, зміцнювати економіку та створювати нові робочі міста. Дякую вам за наполегливу працю, активну громадську позицію, професіоналізм та ініціативність.

Щиросердечно бажаю усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я і благополуччя Вам і Вашим родинам, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

 

Голова Тростянецької районної

державної адміністрації                                                                                                      О.М. Комлик