Про проведення місячника з безпеки дорожнього руху «Увага, серпень – масові перевезення»

За ініціативою управління Укртрансінспекції у Сумській області, спільно з місцевими органами Державтоінспекції МВС України з 1 по 31 серпня 2014 року проводиться місячник з безпеки дорожнього руху «Увага, серпень – масові перевезення».

З метою посилення контролю за автоперевізниками та попередження аварійності на дорогах 14.08.2014 під керівництвом  голови Тростянецької районної державної адміністрації Комликом Олександром Миколайовичем  проведено нараду за участю Державної автомобільної інспекції в Тростянецькому районі та юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, котрі займаються автомобільним перевезенням.

У рамках даного заходу, працівниками вище названих інспекцій було проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності посилення державного контролю та нагляду за безпекою під час виконання пасажирських перевезень автобусами та іншим автотранспортними засобами при виконанні нерегулярних, регулярних, спеціальних рейсів. Зокрема, особливу увагу приділено обговоренню питання перевезення організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку.  

Крім того, розглянуто питання стосовно необхідності проведення перевізникам всіх форм власності додаткових інструктажів з водіями щодо дотримання вимог Положення про робочий час та час відпочинку водіїв колісних транспортних засовів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.06.2010 №340 та інших нормативно-правових актів з питань безпеки перевезень.

Замовникам автотранспортних перевезень доведено інформацію щодо необхідності користування послугами автомобільних організацій, які виконують та дотримуються вимог безпеки перевезень у відповідності до чинного законодавства та провадять діяльність на ринку автотранспортних послуг згідно з оформленими дозвільними документами.