ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Комунальна установа «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради оголошує конкурс з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету (далі Конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до рішення Наглядової ради Фонду від 07 серпня 2014 року (протокол №46) та Положення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової допомоги, затверджене рішенням Наглядової ради від 07.08.2014 року (протокол №46).

 Інформація про умови проведення конкурсу та документи необхідні для прийняття участі у конкурсі розміщено на сайті bizhelp.in.ua.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3, 2-й поверх.

Кінцевий строк подачі документів 1 вересня 2014 року о 17 год. 30 хв.

Телефони для довідок (0542)659-117, електронна адреса  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , сайт bizhelp.in.ua.