ПІДПРИЄМЦІ РАЙОНУ ГОТУЮТЬ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СХОДУ

 Тростянеччина збирає допомогу продуктами харчування жителям звільнених від терористів Донецької та Луганської областей, які опинилися в скрутному становищі  і потребують допомоги.  15 липня 2014 відбулося засідання Ради підприємців при Тростянецькій  райдержадміністрації, на якому представники малого та середнього бізнесу вирішили долучитися до цієї акції та надати таку допомогу.

Провів нараду заступник голови райдержадміністрації Іван Слобожанський. Він зазначив, що Тростянеччина від початку військового конфлікту підтримує мешканців зі Сходу України, наші громадяни приймають у себе переселенців та допомагають їм усім необхідним.

Щоб сьогодні відновити нормальний ритм життя на звільнених від терористів територіях, слід допомогти їх жителям продуктами. Він запропонував підприємцям району долучитися до акції по збору харчів: картоплі, моркви, круп, консервації, макаронних виробів, олії, сала, іншого, а також засобів особистої гігієни та товарів промислової групи.

 Підтримали таку пропозицію голова Ради підприємців Василь Гуренко, члени Ради підприємців Юрій Слабоспицький та Микола Мірошниченко. При цьому вони зазначили, що залучити до збору продуктів необхідно всіх без виключення, хто займається бізнесом на території району.

Доречно зазначити, що представники бізнесу вже допомагають донеччанам, наприклад, приватний підприємець Інна Слабоспицька відправила 100 хлібин мешканцям Слов`янська, зараз готує наступний транш. Підприємці, які були присутні на засіданні, погодилися надати гуманітарну допомогу. Наразі вирішується, як саме вона буде доставлятися у Східні регіони.

На засіданні Ради підприємців також було розглянуто питання щодо запровадження в районі акції «Купуй українське – підтримуй своїх». Підприємцям були представлені зразки буклетів розроблені в приватному підприємстві «Ванга». Власники торгових точок можуть замовити їх у «Ванзі» та знайти їм найпомітніше місце у закладах торгівлі району, щоб привабити увагу покупців до покупки товарів українського виробництва.

Перед підприємцями виступив  заступник генерального директора державного підприємства «Сумистандартметрологія»  Олександр Шовкун, який запропонував Тростянецькому району взяти участь у конкурсі «100 кращих товарів Сумщини». Це стосується не лише крупних підприємств, а й приватного бізнесу – тих підприємців, які займаються виробництвом. Зараз вирішується, які саме підприємства району будуть учасниками цього престижного щорічного конкурсу. Олександр Михайлович також акцентував увагу присутніх на  підписанні документів про євроінтеграцію, про необхідність кожному виробнику продукції налаштувати своє виробництво  під стандарти, що на сьогодні діють в країнах Євросоюзу.