До відома суб’єктів господарювання, які займаються питаннями впровадження енергозберігаючих технологій, виробництвом паливних пелет, брикетів!

Сумська торгово-промислова палата у квітні 2014 року організовує візит  до Республіки Польща зокрема Подляського воєводства, де знаходиться польська частина «Біловезької пущі».

Мета бізнес-місії – активізація зовнішньоекономічних відносин Сумщини з іноземними партнерами для засвоєння провідного іноземного досвіду в сфері безпосередньої галузевої спеціалізації. Під час останнього візиту делегації Палати до Польщі у грудні 2013 року було погоджено можливість організації українським партнерам серії зустрічей з керівництвом та спеціалістами лісової галузі. Підляшшя для пошуку та погодження можливих напрямків двосторонньої співпраці в сфері заготівлі, переробки деревини, а також охорони та відновлення лісових масивів.

В рамках організації бізнес-місії до Польщі Сумською торгово-промисловою палатою передбачено можливість надання зацікавленим підприємцям, у разі потреби, послуги з отримання Шенгенської мультивізи терміном дії до одного року.

Програмою візиту також передбачено можливість організації відвідування об’єктів інфраструктури національного заповідника та мисливських господарств, а також інших об’єктів туристичної  інфраструктури  регіону.

Контактна особа – Зуєв  В’ячеслав  Павлович, моб. 050-856-54-91.