ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ВІДКРИТОГО СУМСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ З ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА, НІГТЬОВОЇ ЕСТЕТИКИ ТА МАКІЯЖУ 2014

Управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації інформує, що Сумське об'єднання перукарів разом з Сумським виконавчим комітетом 01-02 березня 2014 року з метою розвитку перукарських послуг, вдосконалення професійної майстерності перукарів та підвищення культури і якості побутового обслуговування населення проводить І Відкритий Сумський регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу 2014 (TheSumyRegionalCupOpen) у виставковому центрі «Іллінський» (м. Суми, вул. Іллінська, 7а).

Бажаючих прийняти участь у вищезазначеному чемпіонаті просимо звертатися в управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації (каб. 1) або за тел. 5-14-40 в термін до 29.01.2014.

Лист Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації "Про проведення чемпіонату з перукарського мистецтва"

І відкритий Cумський регіональний чемпіонат з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу