ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ ТА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації №248-ОД від 30.09.2019 «Про припинення надання адміністративних послу» та  рішення Тростянецької міської ради  №132 від 27.03.2019  року «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Тростянецької міської ради та затвердження Положення» з 1 жовтня 2019 року виконання функції з питань надання адміністративних послуг передано до повноважень Тростянецької міської ради.

         7 жовтня 2019 року новоутворений міськрайонний Центр надання адміністративних послуг Тростянецької міської ради почне здійснювати прийом громадян, щодо надання адміністративних послуг,  за новою  адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6, контактний телефон (05458) 66290.

        Крім цього, у зв’язку з переїздом до  нового приміщення 04.10.2019 Центр надання адміністративних послуг не буде здійснювати прийом громадян та видачу документів.

Центр надання адміністративних послуг

Оновлено:13 березня 2017 року

Центр надання адміністративних послуг

 знаходиться за адресою:          

м. Тростянець, вул. Миру, 6 (колишнє приміщення «Брокбізнесбанку»), контактний телефон 6-62-90.

 

 

Графік роботи

ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

понеділок, вівторок, четвер — з 8.00 до 17.15 год.,

середа — з 8.00 до 20.00 год.,

п'ятниця — з 8.00 до 16.00 год.

Графік прийому суб'єктів звернення адміністраторами Центру здійснюється щодня крім суботи, неділі та святкових днів з 9-00 до 16-00 год. без перерви на обід.

 

 

 

Прийом та видача документів здійснюється

  відповідно до графіка роботи Центру

Адміністратор - Давидова Олена Вікторівна

Адміністратор - Сайко Олена Анатоліївна

Адміністратор - Білоконь Лідія Володимирівна

Адміністратор - Сєнченко Олена Миколаївна

Керівник Центру надання адміністративних послуг,  державний адміністратор -  Андрух Світлана Вікторівна

тел. (05458)6-62-90

ел. адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Державний реєстратор Тростянецької районної державної адміністрації

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області повідомляє, що державний реєстратор тимчасово здійснює свою діяльність за адресою: вул. Благовіщенська 3, каб.42.

Телефон приймальні 5-10-80, факс 5-14-90

Електронна адреса  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  з поміткою «для державного реєстратора»

Розпорядок роботи

понеділок – четвер з 8.00 до 17.15

п’ятниця –з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

вихідні дні: субота-неділя


Адреса: Україна, 42600, Сумськаобл.,м. Тростянець, вул. Миру, 6

Телефон: (05458)6-62-90

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи:

понеділок - четвер – з 8.00  до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.


Доводимо до відома громадян!

Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

  • відповідно до ст. 3Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»державна реєстрація права власності та інших речових прав на об’єкти нерухомого майна проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя, крім державної реєстрації права власності та інших речових прав, що проводиться нотаріусами незалежно від місцезнаходження нерухомого майна;
  • відповідно до ст. 4Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців - в межах України.

Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Тростянецьке районне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо,що:

- послуги  з питань державної реєстрації  бізнесу у м. Тростянець та Тростянецькому районі надаються:

  • Державним реєстратором Тростянецької районної державної адміністрації за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6,телефон/факс (05458) 6-62-90, адреса електронної почти: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;

-                    послуги  з питань державної реєстрації  бізнесу та нерухомості у м. Тростянець та Тростянецькому районі надаються:

  • Нотаріусами:

- Тростянецька районна державна нотаріальна контора,за адресою: 42600, м. Тростянець, вул. Червоноармійська, 2

42600, м. Тростянець, вул. Червоноармійська, 2

В.о. завідувача нотконторою - Воропай Валерій Вікторович

тел.: (05458) 5-15-59

Прийомнідні: понеділок, вівторок, середа, четвер 8 - 17.15 год, п'ятниця 8 - 16 год. (Обідняперерва 12 - 13 год).  

Перша, друга, четверта середа місяця 13 - 17.15 год - робота з архівними документами.

- Приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округуГребіник Зоя Дмитрівна,  за адресою:  42600, Сумська обл., Тростянецький р-н,  м. Тростянець, вул. Горького, 55

- Приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу Гузенко  Олександр Олександрович,  за адресою: 42600, Сумська обл., Тростянецький р-н, м. Тростянець, вул. Горького, 30

ІІ ТУР ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА: ЯК ПОВТОРНО ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ?

21 квітня 2019 року в Україні відбудеться ІІ тур президентських виборів. Громадяни, які мають намір голосувати не за місцем реєстрації, повинні повторити процедуру зміни місця голосування. В рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» юстиція Сумщини інформує виборців щодо зазначеної процедури. Так, для зміни місця голосування:

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: ЯК ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ?

31 березня 2019 року в Україні відбудуться президентські вибори. Реалізуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», спеціалісти юстиції Сумщини з’ясували ще одне із питань, яке є актуальним та хвилює громадян – зміна місця голосування.