ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 23.05.2020 РОКУ

СТАНОМ НА 23 ТРАВНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 166 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

За останню добу випадків інфікування коронавірусною інфекцією в області не зафіксовано. Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 112 осіб, з них 6 - за минулу добу (м. Суми - 3, м. Шостка - 3).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 42 випадки захворювання, у Сумському районі - 12, м. Охтирка - 4, м. Конотоп - 14, Конотопський район - 26, м. Кролевець - 23, Кролевецький район - 8, м. Шостка - 14, Тростянецький район - 2, Роменський район - 2, Недригайлівський район - 1, м. Білопілля - 1, м. Ромни - 7, Глухівський район - 2, м. Глухів - 5, м. Буринь - 1, Охтирський район - 1.

ПРЕЗИДЕНТ ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19

Попри епідемію коронавірусу вакцинація дітей проти кору, правця та інших хвороб не припинялася

Про це Президенту України Володимиру Зеленському повідомили на традиційній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Однак нині кількість вакцинацій зменшилася на 20%. І це може призвести до спалаху згаданих хвороб у найближчому майбутньому. Тому Міністерство охорони здоров'я закликатиме батьків не ігнорувати щеплення.

МАКСИМ СТЕПАНОВ: ПРОЦЕС ВАКЦИНАЦІЇ В УКРАЇНІ НЕГАЙНО АКТИВІЗУЄТЬСЯ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав регіони активізувати і поставити на контроль питання імунізації відповідно до календаря щеплень. Це пов’язано з тим, що за деякими вакцинами відставання від календарного плану становить до 20%

Про це Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу. «Ми отримали дані щодо показників рутинної імунізації за 1 квартал. Нас непокоїть ситуація щодо календарних щеплень. Для більшості вакцин показники перебувають у межах 5%, але ситуація щодо кору, краснухи та паротиту є критичною.  

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ НА НАДАННЯ СТАЦІОНАРНОЇ ДОПОМОГИ ПАЦІЄНТАМ З ГОСТРОЮ РЕСПІРАТОРНОЮ ХВОРОБОЮ COVID-19

Подати пропозицію можуть заклади, які є в переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією і затверджені керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби. Перелік ви можете знайти тут

З метою успішного оформлення та подання пропозиції за цим пакетом медичної допомоги, необхідно звернути увагу на вимоги щодо персоналу і обладнання.