ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДКРИЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «УКРАЇНА 30. КОРОНАВІРУС: ВИКЛИКИ І ВІДПОВІДІ»

На заході, який пройде з 8 по 10 лютого, обговорюватимуть плани уряду на 2021 рік щодо подолання пандемії. Глава держави розповість про стратегічне бачення планів влади щодо подолання пандемії у 2021 році

Крім того, Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом ГЕБРЕЄСУС розкаже про те, які уроки виніс світ з боротьби із COVID-19, висвітлить порядок денний боротьби з пандемією, а також відповість на питання, чи можемо ми планувати світ після COVID?

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер ЛЯЄН розповість про роль ЄС у боротьбі з пандемією, як Європа планує подолати коронавірус, яким чином відбудеться нарощування глобальної резистентності в сферах здоров’я, економіки та безпеки.

Друга сесія всеукраїнського форуму про коронавірус буде присвячена темі міжнародної боротьби з пандемією. На третій сесії обговорюватиметься питання вакцинації.

Зокрема, на третій сесії всеукраїнського форуму Міністр охорони здоров’я України Максим СТЕПАНОВ обґрунтує думку, чому вакцинація є квитком до нормального життя країни.

Наразі організатори форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» збирають запитання для спікерів.

«Якщо у вас виникають запитання до учасників форуму, будь ласка, заповніть форму на сайті ukraine30.com/covid або напишіть у Viber: (050) 2021-0-30, Телеграм @Ukraine30Forum чи у фейсбуці. Ми зберемо ваші запитання, наш модератор матиме змогу поставити їх спікерам», – інформують організатори.

Нагадаємо, за подіями Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» можна буде стежити онлайн. Трансляція почнеться 8 лютого о 10:00.

Програма заходу – тут.

Відео: https://bit.ly/3jrUlB9