ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «УКРАЇНА 30. КОРОНАВІРУС: ВИКЛИКИ ТА ВІДПОВІДІ» МОЖНА БУДЕ ПОДИВИТИСЯ ОНЛАЙН

Трансляцію форуму, який триватиме 8-10 лютого, дивіться на сторінці у мережі Facebook

Захід відбудеться за участю Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ, представників Уряду, Верховної Ради України за підтримки Всесвітньої організації здоров’я, UNICEF та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зокрема, серед іноземних учасників в рамках форуму виступатимуть Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом ГЕБРЕЄСУС (онлайн включення), Президентка Європейської комісії Урсула фон дер ЛЯЄН (відеозвернення), журналіст, старший віце-президент Центру аналізу європейської політики Едвард ЛУКАС (онлайн включення), Посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні Матті МААСІКАС, Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна КВІН, Міністр охорони здоров'я Литви Арунас ДУЛКІС (онлайн включення), представник Всесвітньої організації охорони здоров'я та Голова Представництва ВООЗ в Україні Ярно ХАБІХТ, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта СІЛЬВАНДЕР тощо.

«Пандемія стала головним глобальним викликом для людей у XXI столітті. Вона створила безпрецедентні загрози для людського життя та здоров'я. Вона завдала удару світовим економікам. Вона змінила спосіб нашого життя й спілкування, – зазначають організатори форуму. – На тлі цих змін в суспільствах всіх країн назріло чимало складних питань, які потребують відвертої розмови. Не є виключенням й Україна. Мета форуму – дати відповіді українському суспільству на ці питання. Адже для нашої країни боротьба з вірусом є питанням національної безпеки. Це головний пріоритет влади на 2021 рік».

Програму форуму знайдете за посиланням: http://ukraine30.com/covid?fbclid=IwAR0xrAe4p7LVYtb_1ydq8VZaZGLQSVYkJ7iBi0kqUunVd02DOa06aVbF3Y8