СУМЩИНА МАЄ ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ

Під час брифінгу голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО закликав жителів області не панікувати, а журналістів – ретельно перевіряти інформацію і брати факти лише з офіційних джерел

Роман Грищенко повідомив, що станом на сьогодні на Сумщині немає ні надзвичайних ситуацій, ні надзвичайного стану, адже випадків зараження коронавірусом на території області не виявлено.

 

 Сумщина має все необхідне для того, щоб не допустити поширення коронавірусу в регіоні. Зараз триває робота щодо прорахунку розвитку можливих ситуацій та посилення карантинних заходів. Найближчим часом буде виділено додаткові кошти та подальшої закупівлі необхідних медичних товарів і послуг, для боротьби з коронавірусом.

Представники бізнесу вирішили долучитися  до закупівлі необхідного обладнання. Їм буде наданий перелік необхідних медичних товарів, що очікують лікарні.

Голова облдержадміністрації анонсував, що завтра і у наступні дні він та його заступники проінспектують всі лікарні області щодо готовності працювати у разі поширення коронавірусу. За результатами інспектування в облдержадміністрації відбудеться брифінг, де буде проінформовано громадськість про реальний стан справ у лікарнях.