КОНКУРС ДЛЯ ЗМІ НА ТЕМУ ДОСТУПНИХ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ: ТЕРМІН ПРИЙОМУ РОБІТ ПОДОВЖЕНО

Програма «U-LEAD з Європою» у рамках напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення продовжує конкурс журналістських робіт для ЗМІ «Наближаючи послуги» – до 11 лютого 2021 року

До участі у конкурсі приймаються публікації, які розкривають теми: «Розвиток мережі ЦНАП у вашій області», «Доступність послуг для мешканців та бізнесу у вашій громаді/області».

Крім того, журналісти можуть взяти проблематику, сформульовану в тематичних панелях конференції «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг»: «Державна політика у сфері адміністративних послуг», «Секторальні питання надання адміністративних послуг», «Розвиток мережі ЦНАП та трансформація ЦНАП райдержадміністрацій», «Цифрова трансформація ЦНАП і сфери адмінпослуг», «Донорська підтримка громад у 2021 році».

Переможці отримують призи: перше місце – фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark II, друге та третє місця – сертифікати на 200 євро та 150 євро на навчання у KMBS, KSE, Projector, Laba (потрібно використати до 27.02.2020).

Прийом робіт триває до 11 лютого 2020 року (включно) за посиланням: https://forms.gle/4mgamraY7rRoJDef7

Журі будуть оцінювати публікації за 5 критеріями: релевантність тематиці конкурсу, глибина розкриття теми, дотримання етичних норм, оригінальність та креативність подачі матеріалу. Переможці будуть визначені 18 лютого 2020 року.

Умови участі: матеріал вперше опублікований у ЗМІ (онлайн/друк) у період з 1 грудня 2020 року до 10 лютого 2021 року, формат публікації: аналітика, публіцистика (інтерв’ю чи новини не розглядаються, коментарі у публікації вітаються), бажана кількість знаків у публікації: від 4 000 до 10 000.

За матеріалами https://tsnap.ulead.org.ua/news/uvaga-termin-pryjomu-robit-podovzheno-konkurs-dlya-zmi-na-temu-dostupnyh-administratyvnyh-poslug/?fbclid=IwAR3KviCyUqgGMhLmFn6y_hjZj6Fstkx2HpKSYTk81tar9yDw5h7rEh0hi0g