ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ПОВИНЕН БУТИ НЕ ЛИШЕ ЯКІСНИМ, АЛЕ І БЕЗПЕЧНИМ

На цьому наголосив голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА під час засідання громадської ради, на якому тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергій ХОМЮК доповів про підготовку закладів освіти до нового навчального року та їх роботу в умовах карантину

«Мета роботи – не просто додаткові перевірки навчальних закладів, яких і так достатньо проводиться у сфері освіти. Насамперед треба зрозуміти наскільки рекомендації щодо протиепідемічних заходів працюють на рівні навчального закладу. Ми вже побували у всіх навчальних закладах, при цьому не створюючи проблем для організації навчального процесу. Особливих зауважень до шкіл немає», – зазначив Володимир БУРЛАКА.

Сергій Хомюк зазначив, що у рамках упровадження профілактичних заходів із боротьби з COVID-19 придбано: 8 інфрачервоних термометри (22,2 тис. грн.), засоби індивідуального захисту (маски, перчатки гумові, 6,4 тис. грн.), дезінфікуючі та миючі засоби (54,9 тис. грн.), засоби для санітарної обробки салонів транспортних засобів, які забезпечують підвіз учнів (14,1 тис. грн.). Загальна сума витрат склала 97,6 тис. грн. (кошти районного бюджету); для закладів дошкільної освіти – 3 інфрачервоних термометри, дезінфікуючі та миючі засоби, медичні препарати на загальну суму 11671 грн. (кошти сільських рад – Білківської, Станівської, Буймерської). Учасниками зібрання було обговорено питання та взято до уваги інформацію доповідача.

По завершенню засідання, членами громадської ради було запропоновано нагальні питання, які вони хочуть розглянути на наступному засіданні.