ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Інформуємо, що у період з 26 по З0 вересня 2018 pоку у Центрі виставок та конгресів м. Самсун (Турецька Республіка) відбудеться «4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій» (“Samsun 4-th Agriculture, Husbandry and Technology exhibition”), організатором якої є Торгово-промислова палата м. Самсун спільно з компанією TUYAP.

У рамках цієї виставки 27-28 вересня 2018 року передбачаються галузеві семінари та бізнес - зустрічі у форматі В2В. Для участі у семінарах організатори планують запросити іноземних секторальних представників з 60-ти країн світу. Водночас слід зазначити, що організатори заходу покривають 2-денне проживання та трансфер у м. Самсун (аеропорт – готель – виставка), обіди та  послуги перекладу для 20 представників українських профільних компаній, які братимуть участь у виставці та семінарах. Вартість міжнародних рейсів сплачується за власний рахунок іноземних учасників.

Зацікавленим в участі у цьому заході компаніям пропонується зареєструватися, заповнивши форму (додається) та надіслати її на е-mail організатора заходу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Додаток