ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Повідомляємо, що українсько-швейцарський проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Український інститут розвитку фондового ринку Київського національного університету ім. В. Гетьмана, Громадська спілка «Українське об’єднання ринків капіталу» запрошують представників та фахівців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міст і об’єднаних територіальних громад до участі у дводенному семінарі «Інструменти фінансування місцевих інвестиційних проектів» (програма семінару у додатках нижче).

Семінар відбудеться 19-20 квітня 2018 року в м. Київ, вул. Мельникова, 81. 1 поверх (6 корпус Київського національного економічного університету). Їхати: станція метро «Лук’янівська» та/або тролейбуси №№ 16, 19, 23 - до зупинки «вул. Деревлянська». Вартість участі у семінарі - 3900 грн. (в т.ч. ПДВ - 650 грн.).

Заявки на участь приймаються до 18.04.2018. З питань реєстрації просимо звертатися за т./ф. (044) 206-53-57, або на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

ДОДАТОК