ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання листа Сумської обласної державної адміністрації від 12.10.2017                   №01-19/9410 «Щодо залучення іноземних інвесицій» інформуємо, що до Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія ТВЕА XinjiangSunOasisCo., Ltd., яка зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС).

Компанія ТВЕА готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики (СЕС, ВЕС, БіоЕС) на умовах участі у проекті від 51%+ до повного викупу проекту.

 Компанію цікавлять проекти СЕС, ВЕС та БіоЕС потужністю від 5 МВт.

Представники компанії ТВЕА Xinjiang SunOasis Co., Ltd. зараз знаходяться в Україні.

Для довідки: Компанія ТВЕА планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме - будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі. Запуск джерела відновлювальної енергії на території Миколаївської області наразі передбачається на 2019 рік. Його потужність складе 500 МВт.

Інформацію щодо відповідних пропозицій надсилати до управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації в друкованому (адреса: м. Тростянець, вул. Благовіщенська, б.3) та електронному вигляді (e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) в термін до 13.10.2017.