Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлюваної енергетики України - UA MAP

Відповідно до Національних планів дій з відновлюваної енергетики та енергоефективності на. період до 2020 року, затверджених розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 902~р та від 25 листопада 2015 р, № 1228-р, важливим завданням' є сприяння залученню інвестицій у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.
З цією метою створено Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики України - UA МАР. Ця потужна веб-платформа акумулює інформацію про реалізовані та потенційні проекти з енергоефективності та відновлюваної* енергетики і забезпечує комунікацію мі ж ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння, залученню інвестицій у зазначені сфери.

Завдяки карті UA МАР інвестор може у вільному доступі розглянути бізнес-пропозиції з різних регіонів України, проаналізувати, проекти з готовим техніко-економічним обгрунтуванням та зв'язатися з розробником;
Карту розроблено та запроваджено Держенергоефективності, ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталрго розвитку» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що реалізується за дорученням' Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи компанією GIZ GmbH.

На веб-сайті також представлено законодавство України в сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Додаткова інформація за посиланням http://www*uamap.org.iia