II Східна Економічна Конференція Lub-Invest

Польсько-Українська Господарча палата в Сумській області - Регіонального представництва  ICC  Ukraine в  Сумській  області  інформує, що 8 - 9 червня  2017 року в

м. Люблін (Польща) Польсько-Українська Господарча палата спільно з Адміністраціями Президента м. Люблін Кшиштофа Жука та Маршалека Воєводства Славоміра Сосновського організовує Другу Польську Східну Конференцію PUIG Lub-Invest.

Метою заходу є розвиток польсько-українських економічних відносин, ознайомлення учасників з можливостями для міжнародної торгівлі, взаємних інвестицій, фінансування  різних видів проектів, а також встановлення партнерських відносин з багатьма представниками бізнесу та органів державної влади.

В роботі конференції приймуть участь близько 250 осіб з Польщі та України, а також інших сусідніх країн, таких як Білорусія, Молдова, Грузія, Арменія, Азербайджан, Казахстан, Литва, Угорщина. З числа високоповажних гостей: державний Секретар Міністерства розвитку Польщі Єжи Квєчінський, Міністр економічного  розвитку та торгівлі України Степан Кубів, заступник Міністра охорони навколишнього середовища та природних ресурсів Василій Полуйко, представники бізнесу, фінансів, наукових кіл, засобів масової інформації та організацій, що сприяють розвитку бізнесу сторін.

Бажаючим прийняти участь в груповому виїзді для участі в Конференції можна звертатись до партнера Польсько-Української Господарчої палати в Сумській області-Регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області: (0542)79-21-26, 0668862385, 0997729139.