Про прийняття заявок на участь у конкурсному відборі!

Регіональною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку продовжено прийняття заявок на участь у конкурсному відборі на 2017 рік. Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, а також Перелік документів та умови їх подання для участі у конкурсному відборі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80.

До оцінювання не допускаються проекти, заявники яких не надали на розгляд регіональної комісії необхідних документів, визначених вищевказаним наказом, та не розмістили проект на сторінці офіційного веб-сайту Мінретіону  до 11.11.2016.                        

З нормативно-правовою базою, що стосується питань державного фонду регіонального розвитку, можна ознайомитись за посиланням http://dfrr.minregion.gov.ua//

Інвестиційні програми і проекти для попереднього відбору необхідно надсилати Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 11.11.2016.

Про дату, час, місце проведення конкурсного відбору вищевказаних проектів буде проінформовано додатково.