До відома суб’єктів господарювання!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної адміністрації від 20.09.2016 №03-01/1156 «Про участь у міжнародних заходах» повідомляємо, що 29 вересня 2016 року у місті Вільнюс (Литовська Республіка) відбудеться розширене спільне засідання Українсько-Литовської та Литовсько-Української ділових рад.

Також повідомляємо, що з 20 по 21 жовтня 2016 року у місті Пекін (Китай) відбудеться Восьма сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордоном.

Ярмарок є головною подією у сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Кожна сесія Ярмарку збирає представників більш ніж зі 100 країн і регіонів світу.

У рамках роботи 8-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці посольства України у Китаї.

Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів, в області залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Восьмої сесії Ярмарку (анкета учасника додається). Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України, складає 9 кв.м. - 3950 у.о, 4,5 кв.м. - 2225 у.о., 3 кв.м.- 1480 у.о.

Більш детальну інформацію можна отримати в Торгово-промисловій палаті України.

Контактні особи:

Тетяна Ситник, тел.: +38 (067) 447-01-67, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Станіслава Малаховська, тел.:+38 (044) 279-17-50, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

У разі зацікавленості просимо Вас надати інформацію управлінню агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації у паперовому вигляді (за адресою: вул. Благовіщенська, буд. 3 каб. №3) та електронному вигляді (е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) до 27.09.2016.

АНКЕТА УЧАСНИКА