НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ

Сьогодні  в райдержадміністрації  у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху відбулася нарада з  питань виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень. Серед присутніх були приватні перевізники, сільські голови та засоби масової інформації.

Нараду провела начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації Лілія Гонтар.

«Основним нашим завданням є виконання державних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання дорожніх правил», – розпочала нараду начальник економічного відділу. У своєму виступі вона наголосила, що сьогодні Тростянеччина активно долучається до цієї роботи. Акцентувала увагу присутніх на проведенні будівельно-монтажних робіт по вулиці Вознесенській зі встановлення світлофорів. Три з них вже встановлено, ведеться монтаж ще двох пристроїв світлової сигналізації, що у свою чергу сприяє поліпшенню ситуації з аварійністю на дорозі. Через будівельні дорожні організації планується проведення найближчим часом ремонту доріг.

З автоперевізниками Тростянеччини окрім теми безпеки руху, і якості надання ними послуг також було обговорено питання пасажирських перевезень на території району. Особлива увага була приділена саме обговоренню оптимальних зон курсування приміських перевізників, в яких перевезення пасажирів стануть беззбитковими, що з одного боку,  дозволить суттєво знизити експлуатаційні витрати, а з іншого – підвищити ефективність перевезень.

Далі обговорили питання пільгового перевезення учасників АТО. Звертаючись до перевізників Лілія Гонтар наголосила, що окрім норм законодавства, всі мають керуватися морально-етичними нормами. Адже військові, які повертаються з неспокійного регіону додому, по-іншому сприймають світ і потребують нашої підтримки та розуміння. Перевізники запевнили, що для всіх учасників АТО наразі проїзд безоплатний і питання їх перевезень на території району не є проблемним.

На завершення наради були окреслені основні напрямки спільних дій для забезпечення належного рівня безпеки усіх учасників дорожнього руху.