ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ!

У м. Житомир з 3-4 жовтня 2019 року відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі Президентів обох країн.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

 

У 2018 році перший Форум регіонів України та Республіки Білорусь, який проходив в м. Гомель (Республіка Білорусь) за участю президентів обох країн, зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади обох держав. Під час Форуму представники бізнесу мали вдалу можливість презентувати власну продукцію.

У рамках заходу було укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних, імплементація яких дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

Цього року Форум відбудеться в Україні. Запрошуємо розглянути можливість участі у заході та отримати можливість започаткувати взаємовигідні економічні зв’язки.

За більш детальною інформацією звертатися до управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області, тел. +38 05458 5 1064 (e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).