АНОНС: II МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ-2019»

ЗАПРОШУЄМО ФАХІВЦІВ СФЕРИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ОБСЛУГОВУЮЧІ ОРГАНІЗАЦЇ, БЮДЖЕТНІ УСТАНОВИ, КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРИХ БУДИНКІВ, НАУКОВЦІВ ДО УЧАСТІ У II МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ-2019»

Захід відбудеться у конференц-залі Сумської ТПП (м. Суми, вул. Іллінська, 7а) 28 лютого 2019 року, з 10:00 до 17:00 (програма за цим посиланням).

Тема конференції - «Залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг».

 

У ході конференції буде розглянуто комплекс питань державної політики та сучасних вітчизняних і світових практик за напрямками:

-        термомодернізація;

-        водопідготовка та обладнання для вузлів обліку води;

-        аналітичні системи обліку води;

-        енергоефективне обладнання та новітні будівельні матеріали;

-        реалізація енергосервісних контрактів;

-        енергоаудит;

-        сертифікація енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем;

-        розробки провідних українських наукових установ для галузі ЖКГ;

-        реалізація енергоефективних проектів банківськими установами Сумської області тощо.

          Серед спікерів Міжнародної конференції представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва тажитлово-комунального господарства України  - Олександр Бойкул, член Наглядової ради Фонду енергоефективності України - Юлія Сабатюк, голова правління ГО «Центр сприяння реалізації енергоефективних та екологічних проектів» - Олег Попенко,виконавчий директор словацької  компанії «Адріан-груп» - Вікторія Вранська, представник в Україні чеської компанії «TZB» - Георгій Ніколаєв, доктор Краківського технологічного університету Тадеуша Костюшка - Анна Романська-Запала, голова Комітету підприємців у сфері енергоефективності при ТПП України - Борис Басок, головаКомітету виробників будматеріалів та з питань будівництва при ТПП України - Іван Салій, Регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Сумській області - Тамара Харченко.

Почесні гості форуму: голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, голова Сумської обласної радиВолодимир Токар, перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

На Міжнародну конференцію запрошуються керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, фахівціжитлово-комунального господарства Сумщини, об’єднаних територіальних громад, об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, підприємств комунальної та приватної форми власності, що працюють у сфері тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення, представники бюджетних організацій, комунальних підприємств, вищих навчальних закладів області, банківського сектору, а також бізнес-спільнота Сумщини, України та зарубіжжя, яка:

  • впроваджує енергоефективні технології на виробництві;
  • працює у сфері надання комунальних послуг (тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення, обслуговування житла);
  • виробляє різноманітне сучасне енергоефективне обладнання, в тому числі для сфери ЖКГ та муніципальних послуг;

а також бюджетні організації та комунальні підприємства.

Детальна інформація про II Міжнародну конференцію «Енергоефективність-2019» та її спікерів розміщена на сайті:http://cci.sumy.ua/

Для участі у пленарній та секційній роботі Форуму слід зареєструватися за телефоном: +380993370154 або надіславши повідомлення на e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Деталі – за телефонами: + 38 (0542) 61 10 78.