ЦЬОГОРІЧ ДЕРЖАВА ВИКОРИСТАЄ ПОНАД 36,6 МЛРД ГРН НА ПІДТРИМКУ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО СПЛАТИ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» заявив міністр розвитку громад та територій Олексій ЧЕРНИШОВ

«Державним бюджетом на 2021 рік передбачено 36,6 млрд грн, що будуть використані на субсидії. Що стосується структури, куди йдуть ці гроші і де ця допомога потрібна: ми розуміємо, звичайно, в опалювальний сезон це тепло – теплопостачання, гаряча вода, електроенергія, там, де платіжки зростають в холодний період тим, хто використовує електроенергію для опалення», – сказав міністр.

Олексій Чернишов відзначив загальну дисциплінованість населення щодо сплати за житлово-комунальні послуги. Але підкреслив тенденцію, що найбільшими боржниками є великі міста.

«Звичайно, ситуація з боргами в житлово-комунальному господарстві є фундаментальною проблемою. Ці борги накопичувалися роками, десятками років. Ніхто не шукав системного розв'язання цієї проблеми, тому сфера ЖКГ потребує держаного регулювання. Наразі ми маємо комплексно вирішити проблему в борговому сегменті ЖКГ», – зазначив міністр.

За матеріалами: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/photos/a.346061749800787/363261428080819/