ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: СВОЄЧАСНО РОЗПОЧАТИЙ ТА ЯКІСНО ВИКОНАНИЙ ВЕСЬ КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ МОЖЕ ГАРАНТУВАТИ СТАБІЛЬНУ РОБОТУ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

На цьому наголосив голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА під час доповіді начальника відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Костянтина МАКСИМЦЯ

За інформацією доповідача, на території сільських населених пунктів Тростянецького району відсутні теплопостачальні та теплогенеруючі підприємства та організації.

Послуги з централізованого водопостачання надає спеціалізоване комунальне підприємство «Станова-сервіс» Станівської сільської ради.

У закладах освіти Тростянецького району утеплення фасадів та заміна обладнання проводитись не буде. У вересні 2020 року розпочато капітальний ремонт даху Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області. Заклади освіти на 100% забезпечені твердим паливом.

По Люджанській НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Тростянецької районної ради Сумської області завершені роботи санітарної кімнати на суму 43,1 тис. грн.

На території Тростянецького району знаходяться і надають культурні послуги населенню 32 заклади культури, в тому числі, 16 клубних закладів та 16 сільських бібліотек.

У 2020-2021 році заплановано завезти 599,9 м² дров. Станом на 01.10.2020 завезено – 319,8 м² дров , що становить 53,3% (додаток додається).

Наразі по Станівській сільській раді завершуються ремонтні роботи на теплотрасі від котельні до бібліотеки. Виконано ремонт приміщення бібліотеки.

По Мартинівській, Буймерській, Криничанській, Семереньківській сільських радах заклади культури до опалювального сезону підготовлені в повному обсязі.

По Печинській сільській раді приміщення топкової підготовлено до роботи в опалювальний період; прочищені димоходи; вікна та двері утеплені; дрова заготовлені 5 м3.

Комунальний заклад «Тростянецький районний будинок культури» Тростянецької районної ради Сумської області, також готовий до роботи в осінньо-зимовий період.

По закладам освіти району теплопостачання здійснюється від 4 твердопаливних котелень (7 твердопаливних котлів) та 1 газової топкової (2 котли по Станівській ЗОШ).

Будівля Станівській ЗОШ І-ІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області облаштована вузлом комерційного обліку теплової енергії. Наразі лічильник та коректор газу, який був на повірці («Гідросфера») – встановлено.

Протягом 2020 року по Семереньківській сільській раді замінено троє міжкімнатних дверей корпусу №2 Полянського ЗЗСО на суму 24,5 тис. гривень.

По Білківській, Мартинівській, Люджанській, Печинській, Криничанській, Семереньківській та Станівській сільських радах замінено 292 енергозберігаючих лампи в мережі зовнішнього освітлення на суму близько 161,46 тис. гривень.

По філії «Климентівська ДЕД» проведена підготовка спеціалізованої техніки для забезпечення на період опалювального сезону робіт для аварійного реагування на можливі аварійні ситуації в районі, а саме: заплановано підготувати 6 одиниць, фактично проведено підготовку 5 одиниць (готовність 83,3%). Також проводиться укладення договорів на залучення додаткової спеціалізованої спецтехніки у сторонніх організацій.Заготовлено піщано-сольової суміші 0,4 тис. т, при плані 3,0 тис. т. В наявності 2,0 тис. т піску та 5,0 т дизпалива. Володимир БУРЛАКА наголосив на значимості підготовки до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2020/2021 року та дав відповідні доручення. «Для мене це вкрай важливе питання, і я буду його особисто контролювати. Не хочу потім мати проблемних ситуацій і форс-мажорів. Я готовий завжди допомагати, підтримувати та підключатися, але кожен повинен зробити свою чітко визначену роботу. Ми маємо в цьому консенсусі вибудовувати нашу співпрацю»,- підкреслив очільник району.