ПИТАННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД УВАГОЮ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Заступник голови облдержадміністрації Сергій ПАХОЛЬЧУК взяв участь у відеоселекторній нараді стосовно перегляду органами місцевого самоврядування тарифів на теплову енергію, що відбулась під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Наталії ХОЦЯНІВСЬКОЇ

«Нинішня ситуація на ринку України дозволяє не підвищувати далі тарифи на газ», – зазначила усім учасникам наради Наталія Хоцянівська.

На сьогодні у Сумській області єдине підприємство, що планує підвищення тарифів на теплову енергію на 2,5%, є АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання». Відтак, у ході онлайн-наради представники підприємства надали роз’яснення щодо своєї позиції.

Заступник Міністра Наталія Хоцянівська висловила занепокоєння щодо підвищення тарифів для жителів міста Суми та звернулася до керівників підприємства вжити необхідні заходи щодо зменшення тарифів. Заступник голови облдержадміністрації Сергій Пахольчук також акцентував увагу дирекції АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» на недопущенні зростання суспільної напруги серед населення через підвищення ціни на теплову енергію в обласному центрі.