ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області  повідомляє, що 05-06 вересня 2019 року у м. Одеса відбудеться Всеукраїнська конференція: «Нові правила взаємовідносин співвласників, управителів та надавачів житлово-комунальних, послуг в сучасних законодавчих умовах» за адресою: м. Одеса, вул. Генуезька, 24 (конференц-зала готелю «Аркадія»).

 

Організаторами конференції виступають ГС «Асоціація управителів житла» та TOB «Інститут муніципального менеджменту» за підтримки проекту «Енергоефективність в житловому секторі України» Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Група Світового Банку.

Програма заходу передбачає обговорення процесу створення загальнодержавної Стратегії розбудови ринку управління багатоквартирними будинками та розвитку житлово-комунальної галузі в цілому, роль муніципалітетів у розвитку ринку управління багатоквартирними будинками та вивчення європейського досвіду в системі управління житловим фондом, ролі та участі управителів в процесі впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків, та формування прозорого алгоритму взаємовідносин між споживачами, управителями та виконавцями комунальних послуг.

У роботі Конференції планується залучити представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних партнерів, управителів багатоквартирними будинками, керівників керуючих компаній і комунальних підприємств, голів правління Асоціацій ОСББ, управителів та представників експертного середовища сфери управління житловою нерухомістю з інших країн.

Контактна особа: Світлана Павлункова, тел. 0933921922, 0961302575.