ПРОЄКТ ДІЯ.БІЗНЕС ВІД МІНЦИФРИ СПРИЯТМЕ РОЗВИТКУ ТА МАСШТАБУВАННЮ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Проєкт має дві складові: онлайн-портал business.diia.gov.uaі онлайн-мережу центрів із консалтинг-зонами підтримки підприємців. За допомогою «Дія.Бізнес» бізнесмени можуть швидко вирішувати будь-які питання, з якими зіткнуться в процесі роботи. Ініціатором створення платформи стало Міністерство цифровий трансформації України

На онлайн-платформі для потенційних і діючих підприємців розміщена необхідна інформація для відкриття та ведення бізнесу, каталог сервісів та можливостей, безкоштовні поради. Можна пройти навчання в національній онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні. Зовсім скоро буде доступний функціонал онлайн-виставок та експортний блок.

В офлайн-центрах Дія.Бізнес підприємці можуть безкоштовно отримати консультації за напрямками: систематизація бізнес-процесів, фінансовий менеджмент, управління командою, маркетинг, продажі, юридична підтримка, оподаткування, залучення грантових коштів, стратегічне партнерство, електронні аукціони, психологічна підтримка підприємців,  протестувати продукт на спеціальній pop-up зоні, провести бізнес-подію в просторі центру. Для того щоб поставити свій продукт на тестування, достатньо просто написати в службу підтримки проєкту на пошту або в соцмережі.

Перший центр Дія.Бізнес вже працює офлайн у Харкові, 9 листопада почав роботу в тестовому режимі центр у Миколаєві. На черзі – відкриття центрів на Київщині та в Черкасах. Незабаром такі центри діятимуть в кожному обласному центрі України. У планах проєкту – відкрити такі центри в кожному місті України з населенням понад 50 тисяч.

Скористатися послугами державного порталу можна за посиланням: https://business.diia.gov.ua/