СКОРИСТАТИСЯ ДЕРЖАВНОЮ ПРОГРАМОЮ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%» ВІДНИНІ МОЖУТЬ КЛІЄНТИ БАНК ВОСТОК ТА КРЕДОБАНК.

«Програма «Доступні кредити 5−7−9%» на сьогодні є одним із найцікавіших інструментів підтримки малого бізнесу, і ми раді приєднатися до неї та пропонувати її умови своїм клієнтам», - говорить виконавчий директор напрямку корпоративного та малого і середнього бізнесу АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв

«Середній та малий бізнес бере участь приблизно в 90% видах економічної активності, концентрує понад 50% світового працевлаштування, генерує близько 40% ВВП. 

Тобто, бачимо, наскільки важлива фінансова підтримка цього сегменту ділової активності. Це і стало метою державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», до якої, розділяючи її цілі та ідеї, приєднався Банк Восток», - зауважив начальник Департаменту продажів корпоративного бізнесу ПАТ «Банк Восток» Сергій Шулла.

Участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» беруть вже 11 банків
Чотири державних – Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк та Укрексімбанк. Та сім комерційних – вищезгадані Банк "Восток" та Кредобанк, а також Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval, ТАСКомбанк, Альянс банк, Банк Львів та ПУМБ.

Інформація на офіційному сайті Мінфіну - https://bit.ly/2X98BnE

#ДоступніКредити