ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

Інформуємо, що у зв’язку з численними порушеннями санітарних та протиепідемічних заходів і правил при  здійсненні торгівлі на ринках Головним державним санітарним лікарем України прийнято постанову від 16.04.2020 №10 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі (додається), згідно з якою місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування рекомендовано заборонити функціонування  ринків з продажу продовольчих, непродовольчих та змішаних товарів.

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
16.04.2020 № 10
Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в місцях торгівлі
Відповідно до статей 304041 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", статті 32 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", із урахуванням численних порушень санітарних та протиепідемічних заходів і правил відповідно до інформації, наданої Національною поліцією України,
постановляю:
1. Рекомендувати місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, заборонити функціонування ринків (продовольчих, непродовольчих та змішаних).
2. Директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України довести цю постанову до відома головних державних санітарних лікарів областей, м. Києва, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
( Текст взято з сайту МОЗ України http://www.moz.gov.ua )