УВАГА: СЕМІНАР «МІКРОБІЗНЕС В УКРАЇНІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

У зв'язку із запровадженням заходів, пов'язаних із епідеміологічною ситуацією в Україні, семінар "Мікробізнес в Україні: європейський досвід" буде проведено у форматі On Line. Детальна інформація і посилання будуть опубліковані тут. Можлива також зміна дати

20 березня о 15:00 в Сумах Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в регіоні, юридичну підтримку і супровід такого бізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Що? Семінар «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

Для кого? Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:
✔ Європейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
✔ Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.
✔ Стан та можливості для розвитку мікробізнесу в Україні.
✔ Програма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу.
✔ Портал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua та його практична користь для підприємця.
✔ Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів.
✔ Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми та його діяльність з підтримки мікропідприємництва.

Головні експерти заходу:
• Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України.
• Ілля Несходовський, експерт із податкового законодавства.
• Юрій Вдовенко, консультант з координації політики та розвитку інфраструктури підтримки малого та середнього підприємництва Офісу розвитку МСП.
• Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України».
• Тарас Савченко, керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми.

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EUworkshop_2020

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України». Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.