До уваги віх зацікавлених осіб!

     Проведення лекцій!

Доводимо до Вашого відома, що в рамках програми адаптації українського агробізнесу до вимог Європейського союзу, Громадська організація «Агромегаполіс»  здійснює проект "Адвокаційна кампанія для фермерів та особистих селянських господарств із забезпечення безпечності і якості продукції відповідно до вимог Угоди про асоціацію", який впроваджує за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

 

У Тростянецькому районі планується проведення безкоштовних лекцій на тему роботи на ринках ЄС. Лекції будуть включати такі теми: вимоги до продукції у ЄС, сертифікація продукції, сертифікація ґрунтів, інтелектуальне право. Орієнтовний час проведення 2 години.  

Лекції мають на меті надання практичної інформації про вимоги, які висуваються до вітчизняних агровиробників після підписання Угоди про асоціацію «Україна - ЄС» і торкаються не лише питання експорту продукції, але й її постачання на внутрішній ринок.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у даному заході, який відбудеться 22.02.2019 о 10-00 в приміщенні Тростянецької районної державної адміністрації.