ТРИВАЄ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ДОТАЦІЮ ЗА УТРИМАННЯ МОЛОДНЯКА ВРХ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» сільські, селищні, міські ради, об’єднані територіальні громади продовжують приймання документів від фізичних осіб на отримання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби. Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб

Дотація надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка.

За результатами поданих до 1 травня документів 181 домогосподарству сільського населення, які утримували 294 голови молодняка великої рогатої худоби нараховано бюджетну дотацію на суму 334,8 тис. грн.

Документи також приймаються до 1 вересня та до 1 грудня поточного року.

Довідкову інформацію з питань підготовки та подання відповідних документів можна отримати за телефоном 5-10-64 (контактна особа Маловічко Оксана Анатоліївна)

Доводимо до відома сільських рад та об’єднаних територіальних громад, що 22 серпня 2018 року за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригори М.А. відбудеться відеоселекторна нарада з питань підготовки подання документів на виплату дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби.