Агропромисловий розвиток

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 04.11.2019 РОКУ

ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області  повідомляє, що 5 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, Конференц-зал №15, павільон №3, вхід 3-А) відбудеться круглий стіл «Енергоефективність, відновлюівальна енергетика та адаптація до змін клімату: презентація щодо покращення залучених інвестицій» (програма заходу додається).

РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В ДЕРЖАВНОМУ ЗЕМЕЛЬНОМУ КАДАСТРІ

Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю. Документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до 01.01.2013 року, є дійсними

Із запровадженням з 2013 року автоматизованої системи Державного земельного кадастру – Національної кадастрової системи кожен власник, землекористувач земельної ділянки має змогу за допомогою порталу «Публічна кадастрова карта України» (https://map.land.gov.ua) перевірити – чи внесено інформацію про його земельну ділянку до Державного земельного кадастру та наскільки правильними і достовірними є відомості про неї.

ДО ВІДОМА СУБ`ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області  повідомляє про проведення з 5 по 7 листопада 2019 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2019», у рамках якого відбудеться XVII Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2019».

ОГОЛОШЕНО ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 20.06.2018 № 385-ОД/22 «Про утворення комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року» (зі змінами), розпочинає приймання заявок та документів, що додаються до них, на одержання фінансової підтримки за напрямками: