До відома розпорядників бюджетних коштів та інших зацікавлених осіб!

З 01 серпня 2016 року вступив у силу Закон України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015, відповідно до якого всі Замовники зобов’язані використовувати електронну систему закупівель для придбання товарів, робіт та послуг.

Українська Універсальна Біржа пропонує Вам розглянути пропозицію щодо організації семінарів та презентацій з питань публічних закупівель у місті Полтаві та області для Замовників та Постачальників.

Кваліфіковані фахівці з питань публічних закупівель проведуть безкоштовне навчання державних замовників та постачальників.

Українська Універсальна Біржа – офіційний майданчик публічних закупівель, що акредитований Міністерством економічного розвитку та торгівлі за I,II,III, IV рівнями.

Українська Універсальна Біржа заснована 07 жовтня 1997 року та має понад 19 років досвіду співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування, державними та комунальними підприємствами. Українська Універсальна Біржа є найбільшою товарною біржею України і має розвинену мережу філій та представництв у всіх економічно розвинених регіонах України. Її партнерами є МВС України, Міністерство інфраструктури, Укрзалізниця, Державне агентство лісових ресурсів, Укренерго, Укренергоатом, Державна продовольчо-зернова компанія, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.