Вакансії

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 25.01.2021

Відповідно до пункту 19 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 25 березня 2016 р. № 246(зі змінами) для участі у конкурсі на зайняття посади державної служби особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби, з 01 січня 2020 року  подає  через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС  https://nads.gov.ua/vakansiyi-derzhavnoyi-sluzhbi/yedinij-portal-vakansij-derzhavnoyi-sluzhbi       необхідну інформацію.

Оголошення про проведення конкурсів на зайняття посад державної служби, які оприлюднені на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

Після оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС така інформація може бути оприлюднена на офіційному веб-сайті відповідного державного органу, інших веб-сайтах та в засобах масової інформації.

ТЗОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ" (38964781)

Компанія Фуджікура була заснована у 1885р. із головним офісом у Японії, в якій сьогодні працює 50 000 працівників по всьому світу.

Основою бізнесу компанії Fujikura сьогодні є волоконна продукція і електрокомпоненти, які забезпечують існування сучасного інформаційного суспільства.

Непохитний і сміливий дух Fujikura втілився в самі передові технології у всьому світі. У 21-му столітті Fujikura прагне стати глобальною високотехнологічною компанією.

ПАТ «УКРПОШТА» запрошує на роботу:

ПАТ «УКРПОШТА» запрошує на роботу: 

-         начальника відділення;

-         операторів поштового зв’язку, листонош, сортувальників;

-         слюсарів, електромонтерів, водіїв

ТЗОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ" (38964781) - компанія з виробництва або продажу автомобілів

Компанія Фуджікура була заснована у 1885р із головним офісом у Японії, в якій сьогодні працює 50 000 працівників по всьому світу.

Основою бізнесу компанії Fujikura сьогодні є волоконна продукція і електрокомпоненти, які забезпечують існування сучасного інформаційного суспільства.

Непохитний і сміливий дух Fujikura втілився в самі передові технології у всьому світі. У 21-му столітті Fujikura прагне стати глобальною високотехнологічною компанією.

Служба зайнятості Сумщини укомплектовує кадрами підприємства «Укроборонпрому»

Державний концерн «Укроборонпром» та Державна служба зайнятості України налагодили системну співпрацю – цього року вже працевлаштовано більше тисячі осіб, ще понад 2 тисяч отримали роботу торік. Всі вони мають необхідну кваліфікацію та потрібні для українського обороно-промислового комплексу. На Сумщині чотири підприємства «Укроборонпрому» - у Шостці та Конотопі. За 7 місяців нинішнього року ці підприємства потребували біля 300 вакансій, на сьогодні укомплектовано з допомогою служби зайнятості майже всі. За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, одним із найважливіших завдань в оборонно- промисловому комплексі України є збереження кваліфікованих кадрів, залучення молодих та амбітних спеціалістів, повернення престижу технічному напрямку роботи. Служба зайнятості допомагає з добором кадрів, сприяє забезпеченню українців роботою. «Приміром, на Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», Шосткинський державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, казенні підприємства Шостки «Імпульс» та «Зірка» служба зайнятості допомогла віднайти фахівців з унікальними компетенціями, що колись вже працювали в оборонно-промисловому комплексі області.