День безпеки у Тростянецькому районі

4 жовтня 2017 року в Тростянецькому районі  проходить захід «День безпеки» -наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко у ході наради, щодо виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт  в частині безпеки перевезень.

В обговоренні порядку денного сьогоднішньої наради  взяли участь приватні перевізники, сільські голови, начальник Тростянецького відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області – Безуглий Ю.В. та представники засобів масової інформації.

 

Мета проведення заходів – підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Під час проведення наради особлива увага приділялася  додержанню автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, контролю за виконанням правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальної роботи щодо дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху та безпеки перевезень пасажирів і вантажів.

Підсумовуючи нараду організатори закликали перевізників не залишатися осторонь питань, що безпосередньо впливають на безпеку дорожнього руху, також зауважили, що першочергова задача власників маршрутів – це турбота про безпеку пасажирів, вимогливість  та відповідальне виконання своїх договірних зобов’язань.