День безпеки

В обговоренні порядку денного сьогоднішньої наради  взяли участь приватні перевізники, начальник Тростянецького відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області – Безуглий Ю.В. та представники засобів масової інформації.

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, на території Тростянецького району триває проведення комплексу цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті.

Важливим фактором забезпечення безпеки дорожнього руху є, утримання проїзної частини у доброму стані, наявність розмітки, регульованих перехресть та переїздів, освітлення шляхів та постійне оновлення рухомого складу сучасними автобусами. Відповідність класу та місткості автобусів, які обслуговують автобусні маршрути, пасажиропотокам. Також, з точки зору забезпечення безпеки руху, необхідно посилити контроль за здійсненням зупинок автобусами, які працюють в режимі руху «маршрутне таксі», виключно в місцях, які відповідають правилам дорожнього руху. 

Підсумовуючи нараду організатори закликали перевізників не залишатися осторонь питань, що безпосередньо впливають на безпеку дорожнього руху, також зауважили, що першочергова задача власників маршрутів – це турбота про безпеку пасажирів, вимогливість  та відповідальне виконання своїх договірних зобов’язань.